Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ НА АВТОДОРОЗІ Р-20 СНЯТИН - ТЯЗІВ У ГОРОДЕНКІВСЬКОМУ І ТЛУМАЦЬКОМУ РАЙОНАХ

ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ НА АВТОДОРОЗІ Р-20 СНЯТИН - ТЯЗІВ У ГОРОДЕНКІВСЬКОМУ І ТЛУМАЦЬКОМУ РАЙОНАХ

Триває поточний середній ремонт автодороги Р-20 Снятин — Тязів. Одразу на кількох ділянках у місті Городенка (від автозаправки ОККО до кільцевої розв’язки), в селі Якубівка Городенківського району та Живачів Тлумацького району бригади автодорожників здійснюють поточний середній ремонт.

Дорожнє полотно на цих ділянках дуже знищене, тому розпочали з регенерації основи методом холодного ресайклінгу, стабілізації дорожнього одягу з наступним влаштуванням вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

Особлива увага – до ділянки дороги Р-20 на км 55+300 - 57+100 в селі Живачів, із глибокими вибоїнами та напливами. Шляховики фрезерують старий дорожній одяг на 1800 м у бік села Озеряни Тлумацького району.
Автодорожники здійснюють реконструкцію кільцевої розв’язки на км 28+200.


На ділянках, де вже виконано роботи з влаштування проїзду, проводяться роботи з благоустрою, а саме: влаштування з’їздів з основної дороги, укріплення узбіччя, влаштування бордюрів на км 28+400 - 29+000 дороги Р-20 Снятин - Тязів у місті Городенка, посадкових майданчиків.

Наступний крок – нанесення дорожньої розмітки, встановлення нових дорожніх знаків та інших заходів відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Підрядна організація - ТОВ "ПБС". Замовник робіт - Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування - із Держбюджету. 

.