УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ РЕКОНСТУКЦІЯ ДОРОГИ ЄДНОСТІ М-30 СТРИЙ – ІЗВАРИНЕ

ТРИВАЄ РЕКОНСТУКЦІЯ ДОРОГИ ЄДНОСТІ М-30 СТРИЙ – ІЗВАРИНЕ

За кошти із Державного бюджету на виконання президентської програми «Велике будівництво» триває реконструкція Дороги Єдності М-30 Стрий – Ізварине на км 44+297 – км 61+197.

Станом на 22 листопада на різних ділянках здійснюються такі роботи від Рогатина до межі із Львівською областю:

  • зміцнення узбіччя;
  • стабілізація ґрунтової основи;
  • зміцнення основи старого дорожнього одягу;
  • встановлення дощової каналізації в селі Княгиничі;
  • на мосту в селі Княгиничі через річку Свірж, км 49+172, змонтовано дві берегові опори, ригель середньої опори, триває підготовка до монтажу балок; 
  • на мосту в селі Княгиничі, км 49+360, завершені всі демонтажні роботи, влаштовано три буронабивні палі.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Проектна організація – ТзОВ «Альянс-Консалтинг ІФ», яка здійснює авторський нагляд за виконанням робіт.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Довідка

Дорога Єдності проходить через вісім областей із загальною протяжністю майже 1400 км та оптимально з’єднує Захід і Схід країни. У межах Івано-Франківської області дорога має протяжність 33 км та з'єднує Львівську і Тернопільську області. Автотраса веде до туристичного об’єкта – ботанічного заповідника «Чортова гора», із унікальною реліктовою рослинністю. 

У 2020-2021 роках проведено капітальний ремонт дороги на км 62+758 – км 77+650 від села Вербилівці до села Лопушня (до межі з Тернопільською областю). Тут влаштовано верхній шар ЩМА, нанесено горизонтальну розмітку та впорядковано узбіччя. У селах вздовж дороги змонтовано тротуари, облаштовано майданчики для відстоювання важковагового транспорту. На чотирьох мостах, які оновлювали в рамках капітального ремонту цієї дороги, влаштовано два шари асфальтобетону, змонтоване перильне, бар'єрне огородження і тротуари з поліуретановим покриттям. Влаштовано водовідвідну систему, нанесено розмітку.

У 2021 році розпочато реконструкцію дороги М-30 Стрий — Ізварине на км 44+297 – км 61+197, від межі із Львівською областю до Рогатина. Проектом передбачено влаштування трьох смуг руху поза межами населених пунктів, будівництво трьох нових мостів. Два з них – у селі Княгиничі, третій - у селі Залужжя, км 58+285.