Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У КОЛОМИЙСЬКОМУ РАЙОНІ

ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У КОЛОМИЙСЬКОМУ РАЙОНІ

11 липня 2019 р. підрядна організація Служби автодоріг здійснювала поточний дрібний ремонт автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський на км 94+450 – 109+750 в селі Мишин Коломийського району шляхом вирізування фрезою так званих «карт» – найбільш ушкоджених ділянок дорожнього одягу, для наступного влаштування асфальтового покриття, а також ліквідацію ямковості пневмо-струменевим методом.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області інформує, що у травні – червні 2019 р. довела план-завдання на ліквідацію ямковості на ділянках автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, що проходить селами Коломийського району.

Підрядна організація ДП «Івано-Франківський облавтодор» частково ліквідувала ямковість у селах Нижній Вербіж (105–109 км ) та П’ядики, Ценява, Підгайчики, Старий Гвіздець (126–146 км). Усього від початку ремонтно-будівельного сезону на вказаних ділянках ліквідовано 3,4 тис. м2 дорожнього покриття.

На липень 2019 р. підрядній організації доведено план-завдання на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання ділянок дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Коломийському районі, в тому числі і на ділянці км 99+200 – 103+450 (села Мишин і Верхній Вербіж).

Крім того, САД розробила у червні та оголосила закупівлю на поточний середній ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, в тому числі і територією Коломийського району. Однак, згідно чинного законодавства та на вимогу Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, вищезазначена закупівля відмінена.

09.07.2019 р. оголошено нову процедуру проведення публічної закупівлі на поточний середній ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Розкриття пропозиції очікується 9.08. 2019 року.
Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування - із Державного бюджету. 


Звертаємося до всіх учасників дорожнього руху зважати на попереджувальні знаки в місцях проведення ремонтних робіт та дотримуватися Правил дорожнього руху. 

Фейсбук

Прес-служба Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.