Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ РЕМОНТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ДОРІГ ПРИКАРПАТТЯ

ТРИВАЄ РЕМОНТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ДОРІГ ПРИКАРПАТТЯ

Тривають роботи на а/д Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш. Підрядна організація здійснює ремонт дорожнього одягу «картами». Це вирізування найбільш ушкоджених ділянок із наступним влаштуванням нового асфальтобетону. Замовник – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування – із держбюджету. 
Також триває ремонт а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш. Підрядники працюють у напрямку Калуша. На черзі – добудова мосту через р. Сівка Войнилівська.
Уже відремонтовано в нижньому шарі асфальтобетону а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна та Т-09-05 Делятин – Раківчик. 
Найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи на територіальній дорозі Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути. 
Перший етап децентралізації в дорожній галузі – відновлення доріг між обласними центрами.
Не менш важливе завдання – дороги між райцентрами. Територіальні дороги країни – це 22 тис. км. Більшість автошляхів побудована в 70-х роках минулого століття, і з того часу їх належні ремонти не проводилися.
Уряд затвердив програму з будівництва доріг територіального значення на 2020-2024 роки. Отож, другий етап децентралізації – закон про передачу Т-доріг на баланс місцевих органів влади. "Але ми хочемо передавати не проблему, а дороги в належному стані", – акцентував керівник Укравтодору Славомір Новак під час презентації програми в Кабміні.

На фото: Ремонт дороги Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш.

Фейсбук

Прес-служба Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.