УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » У СЕЛІ ГВІЗД І НА ОБ’ЇЗНІЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ВЛАШТОВУЮТЬ ВЕРХНІЙ ШАР ЩЕБЕНЕВО-МАСТИКОВОГО АСФАЛЬТОБЕТОНУ

У СЕЛІ ГВІЗД І НА ОБ’ЇЗНІЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ВЛАШТОВУЮТЬ ВЕРХНІЙ ШАР ЩЕБЕНЕВО-МАСТИКОВОГО АСФАЛЬТОБЕТОНУ

За кошти із Державного бюджету в рамках Національного проекту «Велике будівництво» триває ремонт а/д Н-09 Мукачево – Львів. У селі Гвізд Надвірнянського району на км 275 – 272 влаштовано бордюри і прикромочні лотки, заасфальтовано тротуари. Впорядковуємо узбіччя.

На цій ділянці влаштовуємо верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Таким чином буде повністю оновлено дорогу від Надвірної до  Богородчан.

 

За кошти із Державного бюджету в рамках Національного проекту «Велике будівництво» продовжуємо і поточний середній ремонт а/д Н-10 Стрий – Мамалига на км 102 – 112. Це об’їзна Івано-Франківська, що на цій ділянці суміщається із Н-09 Мукачево – Львів.  Роботи тривають біля Драгомирчан. Влаштовуємо верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону, заїзні кишені для громадського транспорту та з’їзди.

Влаштовано верхній шар ЩМА і на кільцевій розв’язці у Чернієві. Невдовзі тут влаштуємо горизонтальну дорожню розмітку.

Замовник – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Фінансування – Державний бюджет.

Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Авторський нагляд — Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР».

Технічний нагляд — ДП «Дорожній контроль якості».

Більше фото - на офіційній сторінці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області у Фейсбуці.