УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » У СЕЛІ УСТЕРІКИ ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ ВЛАШТОВАНО ЩМА

У СЕЛІ УСТЕРІКИ ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ ВЛАШТОВАНО ЩМА

На Прикарпатті завершуються роботи в рамках національного проекту «Велике будівництво». У Верховинському районі один із об’єктів – капітальний ремонт а/д Р-62 Криворівня – Чернівці на км 0+000 – 13+000.

Автодорожнє підприємство зараз працює на км 5+200 – 11+200 від села Рівня до Устерік.

Там влаштовують верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону, пішохідні доріжки і тротуари, бар'єрне огородження, укріплюють узбіччя.

Далі буде нанесена відповідна дорожня розмітка.  

Капітальному ремонту а/д Р-62 Криворівня – Чернівці передували значні підготовчі роботи. Спочатку підрядники здійснили заходи для розширення проїзної частини дороги, з перенесенням високовольтної лінії, заміною водопропускних труб, берегоукріпленням. І дамба пройшла випробування червневою повінню.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування – із Держбюджету. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».
Роботи здійснюються під контролем фахівців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та з дотриманням карантину.

Авторський нагляд – Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР». Технагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

 Дорога Р-62 – важливий інфраструктурний об’єкт як для Івано-Франківської області, так і Чернівецької. У цій сусідній області у рамках реалізації національного проекту «Велике будівництво» також ремонтують дорогу та відновлюють два мости на ній.

Це великий поштовх для розвитку гірських районів, доступ до туристичних принад Карпат.