УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » У СЕЛИЩІ ЛАНЧИН РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ Т-09-05 ДЕЛЯТИН – РАКІВЧИК

У СЕЛИЩІ ЛАНЧИН РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ Т-09-05 ДЕЛЯТИН – РАКІВЧИК

25 червня, під час візиту до постраждалого від повені селища Ланчин Надвірнянського району Президент Володимир Зеленський та Голова Укравтодору Олександр Кубраков особисто пересвідчилися, якої руйнівної шкоди завдала стихія на Прикарпатті після проливних дощів.

Зокрема на а/д Т-09-05 Делятин – Раківчик у межах населеного пункту під час зливи потоки швидко забили дощову каналізацію, надлишок води руйнував дорогу. Цю каналізацію необхідно оновити.

Керівники ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» запропонували допомогу з ліквідації наслідків паводку, зокрема здійснити капітальний ремонт 3,5 км дороги Т-09-05 Делятин - Раківчик у межах Ланчина.

Проектом передбачено заходи з поліпшення безпеки руху, оновлення освітлення. Для збереження дорожнього покриття передбачено також оновлення дощової каналізації. Опісля компанія приступить до влаштування двох шарів асфальтобетону.

30 червня в смт Ланчин Надвірнянського району розпочато ремонт ділянки а/д Т-09-05 Делятин – Раківчик у межах населеного пункту. Працівники демонтують старі бордюри і тротуари, влаштовують новий бордюрний камінь та поребрики.

Триває підготовка основи пішохідних доріжок до влаштування фігурних елементів мощення. Дорога проходить центральною частиною селища, тож важливо поліпшити заходи безпеки та комфорт мешканців.

Компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» направила до Ланчина 28 одиниць техніки. До ремонту буде залучено 60 дорожніх працівників. На наступному тижні планується фрезерування старого асфальту.

За домовленістю компанії із Офісом Президента України ці послуги будуть надані у якості благодійної допомоги.

«Завдяки підтримці з боку бізнесу, ми зможемо оперативніше відновити дорожню інфраструктуру Прикарпаття. Я вдячний компанії Онур, яка відновить як державні, так і місцеві дороги, що проходять у Ланчині, та закликаю й інші компанії долучитися до благодійної ініціативи, яка може стати частиною президентської програми "Велике будівництво» – підкреслив Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.