УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Під керівництвом голови Івано-Франківської облдержадміністрації Світлани Онищук за участю народного депутата України Олега Марусяка 3 вересня проаналізовано виконання програми Президента України «Велике будівництво» в дорожній галузі Івано-Франківської області та обговорено плани робіт до кінця поточного та в наступному роках.

Як наголосив Олег Марусяк, програма Президента дає багато можливостей для покращення соціально-економічного розвитку регіонів, зокрема приведення доріг і мостів Івано-Франківщини до належного експлуатаційного стану.

 «Важливо не упустити можливість стовідсоткового виконання програми «Велике будівництво. З цього приводу є повне сприяння та допомога парламентарів від Прикарпаття», – акцентував народний депутат.

«Станом на 3 вересня Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області ввела в експлуатацію 55 км відремонтованих доріг державного значення. Підготовлено до здачі ще 30 км. Будівельно-ремонтні роботи на об’єктах дорожньої галузі тривають згідно запланованого графіку. Загалом же за останні два роки відремонтовано майже 400 км доріг державного значення, завершено будівництво та капітальний ремонт 12 мостових переходів», – повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Про стан виконання програми «Велике будівництво» на дорогах і мостах місцевого значення Івано-Франківщини доповів також керівник ДП «Дороги Прикарпаття» Роман Сілецький.

Голова ОДА Світлана Онищук запевнила, що обласна влада зацікавлена в оновленні доріг як державного, так і місцевого значення та мостів на них. Саме завдяки президентській програмі «Велике будівництво» відчутне пожвавлення в дорожній галузі. Керівниця вимогливо наголосила на необхідності стовідсоткового виконання до кінця року запланованого об’єму будівництва і ремонту доріг та мостових переходів, із суворим дотриманням якості виконання робіт.