Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ОДА ДЕНИСА ШМИГАЛЯ З НАЧАЛЬНИКОМ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВАСИЛЕМ БУДЖАКОМ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ОДА ДЕНИСА ШМИГАЛЯ З НАЧАЛЬНИКОМ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВАСИЛЕМ БУДЖАКОМ

У рамках виконання Указу Президента України Володимира Зеленського «Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг» було обговорено низку проблемних питань щодо стану доріг та мостів державного значення, які потребують першочергових ремонтних робіт. Мережа доріг державного значення на Прикарпатті становить 1004,1 км.

Очільник Прикарпаття наголосив на значимості вирішення актуальних питань щодо ремонту і розбудови дорожньої інфраструктури державного значення та відповідальної підготовки Служби автодоріг до осінньо-зимового періоду.

«Для мене це вкрай важливі питання, і я буду особисто тримати їх на контролі. Але кожен повинен зробити свою чітко визначену роботу для того, щоб досягти позитивних результатів», - підкреслив Денис Шмигаль.