УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДБУЛАСЯ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАН ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ У ГІРСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ПОКРАЩЕННЯ»

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДБУЛАСЯ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАН ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ У ГІРСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ПОКРАЩЕННЯ»

28 лютого в Івано-Франківську під егідою Національної асоціації дорожників України відбулася міжнародна конференція «Стан дорожньої інфраструктури в гірській місцевості та шляхи її покращення». Основна мета заходу –  напрацювання пропозицій щодо застосування сучасних проектних рішень і технологій в утриманні, обслуговуванні, ремонті та будівництві мостів і шляхопроводів на дорогах у гірській місцевості.

Президент НАДУ Тарас Сиротинський зачитав привітання від віце-прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. «На конференцію винесено важливі питання щодо поліпшення транспортної інфраструктури в Україні, безпеки дорожнього руху, співпраці з іноземними компаніями. Фахове обговорення та напрацювання дадуть новий імпульс для вирішення важливого загальнодержавного завдання», – йдеться у привітанні.

«2020-й оголошено Роком мостів і доріг в області. Це питання є пріоритетним у діяльності обласної влади та на контролі віце-прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. В гірській місцевості треба застосовувати кращі світові практики будівництва і ремонту інфраструктурних об’єктів. Ще один ключовий момент – якість виконання робіт. Це показник довіри до влади»,  – акцентував на відкритті конференції т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.  

«Для гірської Івано-Франківської області тема конференції надзвичайно актуальна. В 2015 році з ініціативи Служби автомобільних доріг, за сприяння ОДА, народних депутатів від Прикарпаття прийнята державна Програма розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону, згідно якої ремонт доріг державного значення в області здійснюється за маршрутним принципом. Так само розробили Стратегію відновлення доріг, мостів та шляхопроводів на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Івано-Франківській області на 2020-2022 роки», – наголосив керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

У роботі конференції взяли участь начальник відділу штучних споруд департаменту розвитку мережі доріг Державного Агенства автомобільних доріг України Микола Левчук, виконавчий секретар НАДУ Микола Березовський, професори та науковці ДП "ДерждорНДІ, НУ «Львівська політехніка», Київського НТУ, ДП «Укрдіпродор», ТОВ «Міжнародний проектний інститут» та інших науково-технічних закладів дорожньої галузі, фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Доповідачі акцентували на правильному підході до проектування, дотриманні технологічних процесів при будівництві мостів, належному технагляді. Комплекс усіх цих заходів, використання сучасних матеріалів, підготовка фахівців сприятимуть поліпшенню дорожньої інфраструктури в гірській місцевості. Національна асоціація дорожників України сприяє цьому процесу, має великі можливості для комунікації.