Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » В Івано-Франківську відбувся навчальний семінар «Закупівлі в дорожній галузі. Особливості формування договірних цін на дорожні роботи»

В Івано-Франківську відбувся навчальний семінар «Закупівлі в дорожній галузі. Особливості формування договірних цін на дорожні роботи»

Керівник Укравтодору Славомір Новак  у відео-зверненні побажав учасникам семінару плідної праці. Привітав гостей Прикарпаття начальник Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області Василь Буджак.

Директор ДержДорНДІ Артем Безуглий наголосив на тому, що від рівня професійної підготовки фахівців із публічних закупівель залежить вчасне виконання завдань і заходів щодо розвитку та утримання автомобільних доріг, рівень освоєння коштів замовниками дорожніх робіт. Тому Укравтодор спільно з ДП "ДерждорНДІ" приділяє серйозну увагу підвищенню кваліфікації кадрів.

У роботі семінару взяли участь фахівці і провідні спеціалісти дорожньої галузі України, які обговорили тенденції та пріоритети в підготовці і проведенні державних закупівель на ремонти, реконструкцію та будівництво доріг, мостів та інших об‘єктів дорожньої інфраструктури.

На семінарі розглянули питання, пов'язані з особливістю підготовки та затвердженням тендерної документації; визначення кваліфікаційних критеріїв та методики оцінки тендерних пропозицій; практика оскарження рішень замовника; особливості формування цін на дорожні роботи; огляд останніх змін у національних та галузевих стандартах із ціноутворення тощо.

Завдяки активності, практичному досвіду та фаховості доповідачів і слухачів семінару підготовлено низку пропозицій щодо вдосконалення законодавства з публічних закупівель та нормативних документів із питань ціноутворення. 

Семінар «Закупівлі в дорожній галузі. Особливості формування договірних цін на дорожні роботи» організований Державним дорожнім науково-дослідним інститутом ім. Шульгіна Державного агенства автомобільних доріг України «Укравтодор». У семінарі взяли участь представники облдержадміністрацій, облавтодорів, а також служб автомобільних доріг в областях, а зокрема фахівці відділів юридичного забезпечення і тендерних пропозицій та – інвестиційно-кошторисної роботи, будівництва і ціноутворення Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області, перший заступник САДу Любомир Семанів та заступник із економічних питань Олександр Голод.