УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ВАЖЛИВО НЕ ЗАЛИШАТИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАД НАОДИНЦІ З ПРОБЛЕМАМИ

ВАЖЛИВО НЕ ЗАЛИШАТИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАД НАОДИНЦІ З ПРОБЛЕМАМИ

У Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області 15 вересня відбулася зустріч із представниками Делятинської територіальної громади, на якій був присутній депутат обласної ради Сергій Волошин. Присутні порушили питання безпеки дорожнього руху на об’їзних маршрутах, адже це додаткове транспортне навантаження на окремі ділянки автошляхів.

Начальник Служби Василь Буджак акцентував на важливості капітального ремонту шляхопроводу для територіальної громади та загалом для покращення транспортного сполучення в регіоні. Перед початком робіт питання облаштування тимчасового об’їзду та безпеки дорожнього руху обговорено та погоджено із Головним управлінням Національної поліції в області та з керівництвом регіональної дирекції АТ «Укрзалізниця».

Служба звернулася із листом до правоохоронців щодо негайного забезпечення дотримання обмежень для великовагового транспорту, зокрема для транспортних засобів із габаритом по висоті понад 3 м та вагою до 24 т дорогою місцевого значення Яблунів – Делятин. Розширено та зміцнено щебнем також об’їзну дорогу для малогабаритного транспорту висотою до 3 м.

«Завдання, ціль та обов’язок у нас спільні – відстоювати інтереси громади та округу. Після громадських слухань у Делятинській ТГ ми донесли своє бачення щодо деяких нюансів безпеки руху в умовах об’їзду шляхопроводу та прийшли із пропозиціями для врегулювання певних незручностей для жителів громади. Дякуємо керівництву Служби автомобільних доріг в області за належну зустріч, почуті прохання та враховані пропозиції. Важливо не залишати жителів громад наодинці з проблемами», – зазначив депутат Сергій Волошин.

«Допоможіть пережити цей відповідальний період капітального ремонту шляхопроводу. Підтримка депутатів та громади важливі. Кожен повинен розуміти, що пошук об’їзних схем дався непросто. Тимчасові незручності окупляться тим, що проїзд шляхопроводом після ремонту буде безпечним», – підсумував Василь Буджак.