УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ, ШАНОВНІ КРАЯНИ!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ, ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Успіхи кожного з нас складають багатство країни, а найяскравіші досягнення обов'язково відзначаються підняттям державного прапора.

Повага до нашого синьо-жовтого стягу – це повага громадян до своєї історії та культури, запорука збереження громадянського миру та міжнаціональної злагоди.

Саме тому День Державного прапора України – це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину.

Служба автомобільних доріг має чим пишатися. За останні п’ять років введено в експлуатацію два нових мости – в с. Драгомирчани на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, та в. Косів на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Такі урочистості неодмінно відбувалися з державними прапорами.

Невдовзі такі ж синьо-жовті стяги постануть ще на двох мостах – біля с. Сівка Войнилівська на а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш та в с. Боднарів на а/д Н-10 Стрий – Мамалига – як символ нашої упевненості та стабільності. І це не черговий флешмоб, а реальні справи.

За останні п'ять років відновлено сотні кілометрів доріг державного значення Івано-Франківщини.

В 2020 році триває реалізація Національного проекту "Велике будівництво".

В 2020 році введемо в експлуатацію а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна, коли вперше за роки Незалежності дорога відремонтована на всій протяжності.

І там також засяють державні прапори.

Бажаю вам, шановні земляки, досягти успіхів у всіх сферах вашої діяльності! Бажаю гордості за свою Українську державу, впевненості та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини, над якою гордо майорить Державний український прапор. Миру вам і благополуччя!

Василь БУДЖАК.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.