Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЇЗДУ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЇЗДУ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У ніч з 22 на 23 листопада на окремих ділянках доріг державного значення через складні погодні умови при температурі повітря -3 - - 5 0С випав дощ та утворилася ожеледиця.

Для ліквідації слизькості та забезпечення проїзду автомобільними дорогами державного значення Івано-Франківської області було задіяно 35 одиниць піско- та соле-розподільної техніки, 16 одиниць навантажувальної техніки, використано 132 т технічної солі та 240 т піщано-соляної суміші.

На окремих ділянках доріг (крутих підйомах) також працювали дорожні робітники, які просипали дороги піщано-соляною сумішшю, заздалегідь складованою на узбіччях.

«Очікуючи складних погодних умов, 21 листопада Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області надіслала листи підрядним організаціям (ДП «Івано-Франківський облавтодор», ТОВ «ПБС» і ТОВ «БМБУД) із вимогою забезпечити цілодобове чергування бригад та екіпажів піско- та соле-розподільної техніки. Як тільки від диспетчерів САД надійшла інформація про утворення ожеледиці  (вдосвіта 23 листопада), відповідна техніка виїхала на дороги державного значення Прикарпаття. Їх роботу моніторили відповідальні працівники САД», – коментує ситуацію начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Застерігаємо, що найближчої години, зі збереженням до кінця дня 23 листопада і протягом ночі та в першій половині дня 24 листопада в Івано-Франківській області очікується туман із видимістю 100-500 м. Протягом ночі та зранку 24 листопада очікується ожеледь (1 рівень небезпечності, жовтий).

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області звертається до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними на дорогах та зважати

на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з різким погіршенням погодних умов.

А/д Т-09-06 Івано-Франківськ - Надвірна. 

А/д Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський, с. Стопчатів Косівського району.

А/д Т-09-09 Снятин - Косів - Старі Кути, м. Косів.

А/д Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський, Верховинський район.