УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ЗАХОДИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В М. ДОЛИНА ПОЛІПШИЛИ БЕЗПЕКУ НА ПЕРЕХРЕСТІ А/Д Н-10 СТРИЙ – ЧЕРНІВЦІ – МАМАЛИГА ТА Р-21 ДОЛИНА – ХУСТ

ЗАХОДИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В М. ДОЛИНА ПОЛІПШИЛИ БЕЗПЕКУ НА ПЕРЕХРЕСТІ А/Д Н-10 СТРИЙ – ЧЕРНІВЦІ – МАМАЛИГА ТА Р-21 ДОЛИНА – ХУСТ

Завданням Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області є поліпшення безпеки дорожнього руху. Один із заходів – реалізація проекту «Схема організації дорожнього руху на кільцевій розв’язці автомобільних доріг державного значення Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига, км 38+442, та Р-21 Долина – Хуст, км 0+000».

У рамках проведеного дослідження отримано інформацію зі спеціалізованої бази даних «НАІС-ДТП» про всі дорожньо-транспортні події, зареєстровані на території Долини. Щоб усунути фактори  ризику ДТП, і був реалізований проект організації дорожнього руху.

Таким чином, на кільцевій розв’язці а/д Н-10 та а/д Р-21 здійснено інфраструктурні зміни, що мають високий потенціал підвищення безпеки руху:

  • влаштовано підняті над проїзною частиною напрямні острівці;
  • влаштовано підняті над проїзною частиною острівці безпеки;
  • зменшено площу перехрестя за рахунок зміни бордюрної лінії до мінімальних необхідних параметрів:
  • влаштовано мощення навколо центрального острівця.

Долинська міська ОТГ також приєдналася до покращення безпеки руху на перехресті а/д Н-10 та а/д Р-21. Зусиллями органу місцевого самоврядування встановлені камери відеонагляду, що цілодобово передають інформацію на диспетчерський пункт. На транспортній кільцевій розв’язці встановлено відповідні дорожні знаки, а також здійснено благоустрій кільця.

На цій ділянці дороги Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига в рамках реалізації проекту «Поточний ремонт а/д Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» на ділянці км 16+411 – км 203+957 (окремими ділянками) завершено влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону, буде відповідна горизонтальна розмітка.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює технічний нагляд за виконанням робіт.

Проектні організації – ТОВ «Урбан Прогрес» та Івано-Франківський відділ комплексного проектування ДП «УКРДІПРОДОР».

Виконавець – ТОВ «ПБС».