УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ЗАПОБІГТИ СПАЛЮВАННЮ ТРАВИ НА УЗБІЧЧЯХ – СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ

ЗАПОБІГТИ СПАЛЮВАННЮ ТРАВИ НА УЗБІЧЧЯХ – СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ

У квітні Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області активізувала обстеження смуг відведення автодоріг загального користування державного значення та підвідомчих територій. Здійснюємо організаційні, технічні та інші заходи, спрямовані на попередження пожеж, зменшення можливих екологічних наслідків у разі їх виникнення, координацію дій із рятувальними підрозділами ДСНС.

У підрядних підприємствах створені комісії із пожежної безпеки та здійснюються відповідні заходи на об’єктах дорожнього комплексу. Проводяться роботи з очищення узбіч автодоріг та смуг відведення від легкозаймистих матеріалів та сміття, насамперед сухих залишків видалених зелених насаджень.

Водночас Служба автодоріг звернулася до місцевих органів вдали із клопотанням щодо недопущення стихійного спалювання решток сільськогосподарського виробництва на полях та задимлення автомобільних доріг.

Просимо інформувати Службу автодоріг в області про пожежі в захисних лісонасадженнях або на території виробничих баз протягом пожежонебезпечного періоду (квітень – листопад).