УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

міжнародне співробітництво та інвестиції

 • 17.06.2021

  СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ – ЛІДЕР ЗА ПРОЗОРІСТЮ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ ЗА ОЦІНКОЮ COST UKRAINE

  Міжнародна організація ГО «Ініціатива з прозорості інфраструктури» CoST Ukraine визначила лідерів серед замовників дорожніх робіт і послуг за рівнем прозорості їхньої діяльності та доступності цієї інформації на національному та міжнародному рівнях за такими вимірами: доступ до публічної інформації, залучення громадськості, цифрова спроможність (наявність та використання інформаційно-аналітичних систем); публікація відкритих даних, зокрема в  проектах CoST IDS.

 • 28.02.2020

  В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДБУЛАСЯ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАН ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ У ГІРСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ПОКРАЩЕННЯ»

  28 лютого в Івано-Франківську під егідою Національної асоціації дорожників України відбулася міжнародна конференція «Стан дорожньої інфраструктури в гірській місцевості та шляхи її покращення». Основна мета заходу –  напрацювання пропозицій щодо застосування сучасних проектних рішень і технологій в утриманні, обслуговуванні, ремонті та будівництві мостів і шляхопроводів на дорогах у гірській місцевості.

 • 7.11.2019

  17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019»

  У Києві 6-7 листопада відбулася наймасштабніша подія дорожньої галузі України – 17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019». Протягом двох днів спеціалісти та науковці з восьми країн світу мали змогу обмінятися досвідом та презентувати новітні технології у будівництві, ремонті та експлуатації доріг.
  У роботі Форуму взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк, директор ДП «ДержорНДІ» Артем Безуглий та ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко.
  «Форум став унікальним професійним комунікативним майданчиком для обговорення актуальних питань та платформою для подальшої співпраці», – акцентував на відкритті заходу т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко.
  Олег Федоренко наголосив на тому, що Президент України та Уряд поставили перед Укравтодором та облдержадміністраціями масштабні завдання із розбудови та відновлення транспортної інфраструктури. В наступному році передбачено рекордні кошти на фінансування дорожньо-будівельних робіт.
  Завдяки фундаментальним реформам, які відбулися за останні роки, галузь активно розвивається. Це стосується відновлення існуючої мережі автодоріг, а також їх будівництва та реконструкції.

  Державний дорожній фонд, який запрацював з 2018 року, акумулює кошти, що адресно спрямовуються на утримання та ремонт доріг. Це передбачає гарантоване фінансування та дає позитивний сигнал для бізнесу. Приватні компанії з усього світу виявляють усе більшу зацікавленість у співпраці в дорожньому господарстві України.
  «Завдяки прогнозованому фінансуванню можемо планувати ремонтно-будівельні роботи на дорогах державного значення на роки вперед. Це сприятиме створенню розвиненої мережі якісних автомобільних доріг, які відповідатимуть сучасним критеріям комфорту і безпеки. А для країни відновлення доріг – насамперед – це безпека та нові можливості для економічного зростання», – акцентував Олег Федоренко.
  У рамках Форуму відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні матеріали і технології для будівництва та ремонту автомобільних доріг». У ній взяли участь представники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підприємств дорожньої галузі.

 • 20.03.2017
  Зустріч з іноземцями

  Зустріч з іноземцями

  20 березня  керівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області обговорили з інженерами-технологами з Туреччини перспективи розвитку дорожньої галузі  та інфраструктури, залучення інвестицій в ремонт доріг, мостів і безпеку руху, незалежний контроль за якістю робіт та гарантійні зобов'язання дорожніх ремонтно-будівельних компаній.

 • 5.08.2016
  Міжнародне співробітництво.

  Міжнародне співробітництво.

  За ініціативи керівника офісу реформ в Івано-Франківській області Руслана Панасюка, начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак  зустрівся з директором управління інвестиційних проектів адміністрації м. Люблін Кшиштофом Лонтка та обговорив перспективи інвестиційних проектів ремонту доріг Карпатського Єврорегіону в області.